[1185] Murarz z VCA

Holandia

Job description

JobXion Vakmensen B.V.
JobXion jest agencją zatrudnienia specjalizującą się w branży budowlanej i technologicznej. Sami w tych branżach pracowaliśmy, stąd wiemy, co jest ważne się dla naszych pracowników. Innymi słowy, znamy swój fach.
Nasi pracownicy są zatrudniani przy ambitnych i zróżnicowanych projektach.

Murarz
Region: Holandia

Opis stanowiska:
W imieniu różnych klientów z Holandii szukamy murarzy do pracy w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

Wymagania:
* Co najmniej 5 lat doświadczenia,
* VCA/SCC,
* Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego mile widziana,
* Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
* Aktualne prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
* Ambitną, urozmaiconą pracę, dobre, konkurencyjne wynagrodzenie i dobre świadczenia dodatkowe.
* Zajmujemy się też wszystkimi wymaganiami związanymi z zatrudnieniem w Holandii.
* Gdy nadejdzie na to czas, zapewnimy dobre warunki mieszkaniowe, zamieszkanie w pobliżu pracy i dostateczny poziom prywatności.
* Zapewniamy też ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz zawarty na stronie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Qualifications required

Languages required

Job offer

Wages

Documents required

Contact

phone:

In correspondence with us, please use the
name and reference number of the job offer!

"This information does not constitute an offer within the meaning of the Act of 23 April 1964, Polish Civil Code. "

We reserve the right to contact only selected candidates.

Our company has an entry in the register of employment agencies in Poland and is operating under the number 1349 by Marszałek Województwa Małopolskiego.