[1175] Monter połączeń kołnierzowych / Flange Fitter z VCA Holandia

Job description

Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Monter połączeń kołnierzowych / Flange Fitter

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: FF/1014/VP

Zakres obowiązków:

  • montaż połączeń kołnierzowych;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego;

  • doświadczanie w przemyśle energetycznym;

  • certyfikat Flange Fitter;

  • certyfikat VVL;

  • certyfikat VCA;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: około 10 Euro/netto;

  • zakwaterowanie: zapewnione i opłacone przez pracodawce;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV oraz skanu certyfikatów na adres: info@brascorecruitment.pl

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: FF/1014/VP

Brasco Recruitment Ltd.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
info@brascorecruitment.pl
www.brascorecruitment.pl

Qualifications required

Languages required

Job offer

Wages

Documents required

Contact

phone:

In correspondence with us, please use the
name and reference number of the job offer!

"This information does not constitute an offer within the meaning of the Act of 23 April 1964, Polish Civil Code. "

We reserve the right to contact only selected candidates.

Our company has an entry in the register of employment agencies in Poland and is operating under the number 1349 by Marszałek Województwa Małopolskiego.