[1173] Cieśla szalunkowy / Shuttering Carpenter z VCA Holandia

Job description

Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Shuttering Carpenter

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: SHUTTERING/1014/VP

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą przygotowywać mieszanki betonowe, siatki i szkielety zbrojeniowe oraz wykonywać elementy betonowe i żelbetowe przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich oraz będą wykonywać konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które będą wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu przy budowie mostów, wiaduktów oraz innych budowli przemysłowych.

Obowiązki:

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków;

  • wykonywanie dodatków do betonów;

  • przygotowanie i montaż zbrojenia;

  • przygotowanie, układanie i   zagęszczanie mieszanek betonowych;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie: cieśla szalunkowy;

  • znajomość systemów szalowania: PERI, DOKA itp.

  • umiejętność czytania i rozumienia planów i rysunków technicznych;

  • umiejętność pracy od podstaw po konkretne fundamenty.

  • znajomość j. angielskiego, holenderskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • certyfikat VCA.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 1600.00 Euro /miesięcznie

  • czas trwania kontraktu: około 1 roku;

  • nadgodziny dostepne;

  • zakwaterowanie dostarczone i opłacone przez pracodawcę;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV oraz skanu VCA na adres: info@brascorecruitment.pl

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: SHUTTERING/1014/VP

Brasco Recruitment Ltd.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6725203
info@brascorecruitment.pl
www.brascorecruitment.pl

Qualifications required

Languages required

Job offer

Wages

Documents required

Contact

phone:

In correspondence with us, please use the
name and reference number of the job offer!

"This information does not constitute an offer within the meaning of the Act of 23 April 1964, Polish Civil Code. "

We reserve the right to contact only selected candidates.

Our company has an entry in the register of employment agencies in Poland and is operating under the number 1349 by Marszałek Województwa Małopolskiego.